Dagbeleving: thuiskomen in je lichaam

Op deze dag nodig ik je uit om opnieuw contact te maken met je lichaam.
In het dagelijkse leven staan we vaak “aan”. We denken veel, we reageren snel en proberen alles draaiende te houden. Je lichaam loopt ondertussen gewoon mee. Vaak merk je pas dat het te veel geworden is wanneer spanning, vermoeidheid of emoties zich beginnen opstapelen.
Deze dag is een uitnodiging om te vertragen.
Om ruimte te maken voor alles wat er in je leeft.
Voor wat je lichaam voelt.
Voor emoties en gedachten die misschien al een tijd wachten om gehoord te worden.
Wanneer je opnieuw aanwezig kan zijn in je lichaam, ontstaat er vanzelf meer rust. Je merkt dat je adem verandert, dat je lichaam zachter wordt en dat er opnieuw ruimte komt.
Doorheen de dag doen we verschillende lichaamsgerichte oefeningen. Zacht, eenvoudig en aangenaam om te ervaren. Oefeningen die je helpen om te voelen wat aanwezigheid in je lichaam betekent. Wat het is om werkelijk belichaamd te zijn.
Met zachte en liefdevolle aandacht maak je een reis door je lichaam.
Je leert hoe je lichaam een plaats kan worden waar emoties, gedachten en ervaringen bedding vinden.
De oefeningen die je leert kan je nadien ook thuis blijven gebruiken. Ze helpen je om anders om te gaan met snelheid en stress in je lichaam, en om sneller terug te keren naar rust en helderheid.
Het wordt een rustige dag waarin je vooral mag ervaren en genieten.
Gegevens
- Datum: 6 maart 2027
-
Tijd:
10:00 – 17:00
- Prijs: €160,00
Locatie
- Back in Balance
-
Schriekdreef 25
Meise, Vlaams-Brabant 1860 Belgium + Google Maps - Telefoon 0476 41 82 40
- Bekijk de site van Locatie